Zdrowe odżywianie


Zdrowe odżywianie to zdrowe włosy i jest ona najważniejsza w pielęgnacji włosów, żaden kosmetyk nie jest w stanie zadziałać tak jak zrowe produkty spożywcze :) Tutaj znajdziej wpisy o takiej tematyce dzięki, którym dieta nie będzie aż tak nie przyjemna jak by się mogło zdawać ;)

3 komentarze:

 1. Ej a ty to co ekspertka weź się otrząśnij nie tylko ty coś wiesz o włosach niektóre maski i szampony działają na przykład moja może droga,bo 100zł ale działa bo sprawdziłam gęstsze i dłuższe po jednym stosowaniu o 1 cm w czyli na miesiąc jak myjesz włosy co dzień albo co 2 to ile urośnie tylko 5 cm zastanów się nad pewnymi słowami co piszesz laluniu. P.S : Chyba nie miałaś co pisać !!!


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj chyba jednak miałam :D i to nie jest tylko moje zdanie, poza tym o czym ty do mnie mówisz :D złóż ładnie zdanie i wtedy bierz się za wypowiedz i nie, nie uważam się za ekspertkę przedstawiam tu MOJE zdanie i co JA myśle

   pozdrawiam ;)

   Usuń
 2. Przeczytałam artykuł o gorczycy thx bo miałam zastosować bo włosy bardzo nie chcą mi rosnąć pomocy nie wiem co robić włosy stoją w miejscu a jak się odżywiać alby włosy urosły i nie schudnąć bo jestem szczupła o idealnej wadze nic odjąć nic ująć.

  OdpowiedzUsuń