niedziela, 15 marca 2015

Się działo w.. lutym (1) przeczytane, obejrzane...

Postanowiłam wrócić na bloggera, a wraz z moim powrotem zapoczątkować nową serię na blogu pt. "Się działo w.." zainspirowała mnie do tego Paula KLIK, której seria "Bye bye.." totalnie mnie urzekła. Dowiedziałam się od niej o wielu ciekawych filmach i wciągających książkach :)


WYDARZENIA:

1.   Walentynki - świętnie spędzone, najlepsze od paru lat i mimo że nie jestem fanką tego święta (miłość należy okazywać cały rok) to jeśli już taki dzień jest to nie mam nic przeciwko spędzania miło :)

2.   50 twarzy Greya - jako fanka książek z tej serii nie mogłam nie pójść 13 na premierę filmu ;) spodobał mi się, poszłam dwa razy :D więcej o filmie niżej

OBEJRZANE:1.   50 twarzy Greya - ;) książka jest lepsza, ale film był również dobry. Nie spodziewałam się fajerwerków ponieważ w mojej opinii film nigdy nie pobije książki, ale na ekranie dostałam to czego mniej więcej się spodziewałam i wyszłam bardzo zadowolona, na tyle aby pójść na niego jeszcze raz :D

2.   Zaginiona dziewczyna - po tym jak wszyscy polecali mi ten film to nakręciłam się na coś fantastycznego. Nie powiem, że był zły bo nie był, ale przewidywalny (dla mnie, dla każdego innego podobno nie o.o) mimo tego polecam Wam jeśli macie wolny wieczór i czas na dłuższy film.

3.   Zanim zasnę - w pierwszej połowie prawie usnęłam :D gdy już miałam wyłączyć zaczął się rozkręcać i końcówka byłam super. Kobieta budzi się codziennie i nic nie pamięta, gdy orientuje się że coś nie gra a jej facet nie jest do końca z nią szczery, zaczyna myszkować :) Polecam :)


PRZECZYTANE:1.   50 twarzy Greya - odświeżyłam przed kinem wszystkie części, nadal mnie się podobają mimo prostego języka użytego przez autorkę :) 

2.   Odnaleziony świat - książka, przez którą dość szybko udało mi się przebrnąć. Historia czterech przyjaciółek z collegu, które po wielu latach chcą spotkać się wszystkie razem jednak nie jest to takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Końcówka jest taka, że chciałabym kolejną część :)

I to wszystko :( nie udało mi się ani przeczytać dużo, ani obejrzec. W marcu juz nadrabiam :3
Polecacie ciekawą książkę, lub jakiś dobry film? :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz